Novinky

pre zobrazenie celého článku nutné rozkliknúť nadpis :)

Náš predčasný Vianočný darček je doma Špeciálny rehabilitačný kočiarik HOGGI Bingo Evolution, na ktorý sme tak dlho čakali Je naozaj skvelý.. pevný, stabilný, s množstvom možností polohovania. Splnil všetky očakávania a Lucasko tak môže bepečne cestovať. Ďakujeme všetkým, ktorí nám na kočiarik prispeli, či už priamo alebo cez 2% Zo srdca ĎAKUJEME ...

Ďalší týžden plný cvičenia s Dinatos Fyzio&Rehab za nami Aj malé posuny sú pre nás veľkými Ďakujeme že nás podporujete bud priamo alebo cez 2% Bez Vás by to nebolo možné :)

Luki má za sebou ďalší týždeň plný cvičenia Ďakujeme úžasnému fyzioterapeutovi Mgr. Rasťovi Jakubkovičovi z Dinatos , ktorý nášho Lukiho, aj ked je autista, dokáže motivovať a posúvať vpred. Lucasko je veľký bojovník a my sa tešíme aké robí pokroky Ďakujeme za vaše 2% a finančné dary, vďaka ktorým Luki môže napredovať :)

Lukino pod vedením psychologičky Rebeky Gardoňovej v Meraki Academy robí pekné pokroky. Ďakujeme za Vaše finančné dary, bez ktorých by to nebolo možné :)

Ďakujeme Plávanie dojčiat a batoliat Plutvička za venovanie 2 plaveckých hodín pre nášho Lucaska. Luki si to u vás moc užíval :)

Luki má za sebou ďalší týždňový intenzívny tréning pod dohľadom fyzioterapeuta z rehabilitačného centra Dinatos v Piešťanoch.Pomaly spevňujeme a posúvame sa vpred, aj keď to je skôr maratón ako šprint, nevzdávame sa a Luki maká ďalej Ďakujeme za vaše dary a 2% vďaka ktorým je toto všetko možné :)

Lucasko je vodný živel a jeho usmievavú povahu nezaprie ani pri plávaní :) Leto je konečne tu a my naplno využívame už 3tiu sezónu náš domáci bazén.

Rozhodli sme sa nášmu slniečku Lukimu založiť ZBIERKU cez DONIO.sk aby sme mu dali možnosť ešte viac napredovať. Všetky vyzbierané peniažky pôjdu na pokrytie nákladov, pre nás finančne náročných terapií a špeciálnych pomôcok, ktoré mu pomáhajú robiť pokroky. Každému kto akoukoľvek finančnou čiastkou PRISPEJE, alebo PREZDIEĽA našu darcovskú výzvu...